Senior Formula

Wraz z upływem lat zmienia się również zapotrzebowanie organizmu na witaminy. Zachodzące zmiany fizjologiczne , a dodatkowo niezbilansowana dieta to częste problemy ludzi starszych. Spowolnieniu ulega ich metabolizm, a absorbowanie składników odżywczych staje się mniej efektywne. Dlatego też w takim wieku suplementacja witamin , a oprócz tego składników mineralnych ma możliwość okazać się wysoce wskazana.

Po upływie 50 r.ż. czynniki zwiększające zapotrzebowanie organizmu na multiwitaminy oraz składniki mineralne rozpoczynają się mnożyć. Dzieje się tak przede wszystkim ze względu na istotne fizjologiczne zmiany, pojawiające się wraz z upływem lat. Przemiana materii staje się wolniejsza, a wchłanianie składników odżywczych jest mniej efektywne.

Zmienia się również rytm życia. Preparat Senior Formula jest zalecany głównie osobom, których dieta nie jest w pełni prawidłowo zbilansowana, jak również tym, którzy mają zwiększoną aktywność fizyczną. Palenie papierosów, picie kawy w dużych ilościach, stres, wzmożony wysiłek umysłowo-fizyczny, jak również różnorakie niekorzystne zmiany środowiskowe zwykle prowadzą do zwiększenia potrzeb na witaminy i składniki mineralne. Produkt Senior Formula wykorzystywany jest wyjątkowo dla ludzi powyżej 50. roku życia. Składniki aktywne wpływają na utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia organizmu oraz właściwego przebiegu procesów fizjologicznych. Oprócz witamin i składników mineralnych, preparat zawiera również inne korzystnie działające składniki roślinne, jak przykładowo. liść miłorzębu japońskiego. Miłorząb japoński to gatunek drzewa istniejącego na Globu już od 200 milionów lat, a więc można je uznać za ,wiecznie żywą skamieniałość”.

Suplement dla seniora – Senior Formula!
Badania naukowe potwierdzają szerokie spektrum pożądanych właściwości miłorzębu japońskiego, m.in. funkcjonowanie antyoksydacyjne. Dzięki zawartości flawonoidów stymuluje także prawidłowe funkcjonowanie układu krążenia i obieg krwi, zwiększając natlenienie i odżywienie komórek, co gwarantuje większą sprawność fizyczno-umysłową. Inne składniki suplementu to luteina , a ponadto ekstrakt z winorośli, posiadające właściwości antyoksydacyjne. Z tego względu uczestniczą w hamowaniu szkodliwych procesów utleniania, zachodzących w organizmie.

 

Dodaj komentarz