Koenzym Q10 pod język

Zapewnij swoim komórkom niezbędne źródło energii, tak byś mógł cieszyć się pełnią sił i witalnością! Koenzym Q10 jest właśnie tą substancją, która jest konieczna do dostarczenia komórkom energii. Jeśli komórki będą miały odpowiednią ilość koenzymu Q10, wówczas poczujesz przypływ energii w całym organizmie.

Dostarczanie energii naszym komórkom – a więc i całemu organizmowi – jest możliwe dzięki aktywnemu składnikowi – koenzymowi Q10, zwanego również ubichinonem. Substancja ta jest obecna w każdej naszej komórce, pomaga składnikom odżywczym przekształcić się w nośnik energii – ATP (adenozynotrifosforan). Jeśli komórka potrzebuje energii, w pierwszej kolejności otrzymuje ją w wyniku rozkładu ATP. Koenzym Q10 jest produkowany przez nasz organizm, jednak warto pamiętać, że endogenna produkcja koenzymu Q10 zmniejsza się wraz z upływem lat (począwszy od 30-35 r.ż.).

Produkt zawiera koenzym Q10 w postaci tabletek ,,podjęzykowych”. Forma tabletki, którą można umieścić pod językiem, powoduje, że składniki aktywne wchłaniają się szybciej i skuteczniej do organizmu, gdyż trafiają do krwioobiegu bezpośrednio za pomocą naczyń krwionośnych, znajdujących się w jamie ustnej.
Tabletki posiadają naturalny, cytrynowy smak oraz  aromat. W każdej z nich znajduje się aż 30 mg koenzymu Q10.
Suplementacja koenzymem Q10 polecana jest przede wszystkim osobom: powyżej 30. roku życia, dbającym o zdrowe serce, narażonym na zwiększony wysiłek fizyczny i umysłowy, prowadzącym stresujący styl życia, chcącym zachować młodość, stosującym niewłaściwie zbilansowaną dietę.
Stosowanie produktu jest zalecane w każdym przypadku, gdy możliwości trawienne lub absorpcyjne przewodu pokarmowego są znacznie utrudnione.

Uwaga!
– Suplement diety nie może być stosowany jako substytut  zróżnicowanej diety.
– Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
– Produkt Koenzym Q10 należy przechowywać zamknięty, w suchym, chłodnym, niedostępnym dla małych dzieci,
nie nasłonecznionym miejscu – ponieważ jest on bardzo wrażliwy na ciepło oraz światło!
Przechowywanie w temperaturze powyżej 35°C może pogorszyć jakość koenzymu Q10.
– Zaleca się przyjmowanie koenzymu w dawce podtrzymującej 10-30 mg dziennie w celu
uniknięcia niedoborów.
– Przyjmowanie koenzymu Q10 w formie suplementu diety nie ma wpływu na produkcję
koenzymu przez organizm. Nie należy obawiać się, że nasz organizm ,,zapomni” go
wyprodukować.

Dodaj komentarz